Upcycled koudschuim in waterdichte polyesterhoezen
Upcycled koudschuim in waterdichte polyesterhoezen is een flexibel en duurzaam vulmateriaal dat bijzonder geschikt is voor buitenmeubelen. Het koudschuim bestaat uit gerecyclede schuimresten die een nieuw leven krijgen, zonder in te leveren op comfort of functionaliteit.
Het schuim is verpakt in waterdichte polyesterhoezen die het vulmateriaal beschermen tegen vocht en minder water opnemen dan traditionele vullingen. Hierdoor behouden de meubels beter hun vorm en drogen ze sneller na gebruik buitenshuis.
De losse structuur maakt het materiaal flexibel en comfortabel. Het vormt zich naar het lichaam, biedt goede ondersteuning en is bestand tegen herhaald gebruik. Het kan eenvoudig worden opgeklopt en behoudt zijn eigenschappen in de tijd.
De combinatie van upcycled koudschuim en waterdichte polyesterhoezen maakt dit een duurzaam, comfortabel en verantwoord materiaal voor buitenmeubelen – ontworpen om te gebruiken, te verplaatsen en buiten van te leven, seizoen na seizoen. Daarom gebruiken wij dit materiaal in onze tuinmeubelen en geven we 5 jaar garantie*.
